Adhezivní (vlepované) zubní můstky

Rychlá náhrada při ztrátě zubu...

Popis


  • Vysoce estetický výsledek i v případě, kdy není možná implantace  
  • Šetrné ošetření s minimálním broušením zubů  
  • Vhodné i pro velmi mladé pacienty  
  • Vlastní zubní laboratoř pro perfektně provedenou korunku  
  
Adhezivní, neboli vlepovaný zubní můstek je velmi elegantní řešení chybějícího zubu, které v Asklepionu provádíme s maximální precizností. Na rozdíl od klasického můstku je velmi šetrný k okolním zdravým zubům, protože postup vyžaduje jen minimální zbroušení. Adhezivní můstek má ale omezenou indikaci, nelze jej tedy použít u všech pacientů.  
  
VŠE O VLEPOVANÝCH ZUBNÍCH MŮSTCÍCH  
  
KDY POUŽIJEME ADHEZIVNÍ MŮSTEK 
Náhrada chybějícího zubu adhezivním, tedy vlepovaným můstkem je vhodná zejména v případech, kdy není možné nebo vhodné zavést implantát. Pro jeho zhotovení musí být v ústech vhodné podmínky (skus).  
  
PRO KOHO JE ADHEZIVNÍ MŮSTEK VHODNÝ  
Adhezivní vlepovaný můstek použijeme tehdy, pokud pacient nemá mezi zuby dostatek místa pro implantát, v místě implantace je problém s kostní tkání nebo pokud je pacient příliš mladý.  
  
 
 
   

Průběh zákroku


CO TO JE ADHEZIVNÍ MŮSTEK  
Adhezivní můstek, jinak nazývaný také vlepovaný můstek nebo vlepované zuby, je umělý zub, který je pomocí malého „křidélka" nalepen k sousednímu zubu. Upevněn je z vnitřní strany, která je jen minimálně zbroušena.  
  

Po ošetření


 
Náhrada chybějícího zubu adhezivním můstkem tak, jak ji provádíme v Asklepionu, je od vlastního zubu naprosto k nerozeznání, a to zejména díky preciznímu provedení jak v zubní ordinaci, tak naší vlastní zubní laboratoři.