Odstranění pocení  

Popis


ODSTRANÉNÍ POCENÍ-DOČASNÁ I TRVALÁ REDUKCE POCENÍ 
  • Dvě metody redukce pocení a vlastní klinické studie  
  • 20 let zkušeností s aplikací botulotoxinu  
  • Unikátní technologii Mira Dry máme jako jediní v ČR  
  
Nepříjemného nadměrného pocení (hyperhidrózy) vás zbavíme buď dočasně aplikací botulotoxinu, který omezí pocení na 6 měsíců, nebo pocení zredukujeme trvale až o 80 % technologií Mira Dry určenou ovšem pouze pro oblast podpaží.  
 
DOČASNÉ OMEZENÍ POCENÍ APLIKACÍ BOTULOTOXINU  
Aplikace botulotoxinu pomůže od pocení na 6-10 měsíců. botulotoxinem můžeme ošetřit podpaží, dlaně, chodidla, čelo, prakticky kteroukoli část těla.  
  
JAK FUNGUJE BOTULOTOXIN PROTI POCENÍ  
botulotoxin zabrání převodu vzruchu nervových vláken na potní žlázy a vy se tak v ošetřené oblasti přestanete po pár dnech potit.  
  
TRVALÉ OMEZENÍ POCENÍ MIRADRY  
Mira Dry je systém pracující na principu mikrovlnné energie. Ta je aplikovaná do podkoží, kde zlikviduje většinu potních žláz a odstraní tak až z 82 % jednou pro vždy vaše pocení. Ošetření Mira Dry je určené pro oblast podpaží.  
 
 

Průběh zákroku


Jak probíhá odstranění pocení botulotoxinem?
botulotoxin se velmi tenkou jehličkou vpraví do podkoží v postižené oblasti. Obklopí potní žlázky tak, že se stanou na nějakou dobu neaktivní, výrazně se omezí, až zastaví pocení v ošetřené lokalitě. Účinek nastupuje za 2– 5 dnů. Trvání účinku je individuální, přibližně jeden rok i déle. Poté je vhodné aplikaci opakovat.
Pro koho je MiraDry vhodná?
Pro všechny, které trápí nadměrné pocení v oblasti podpaží. Ideální řešení představuje pro osoby rezistentní na aplikaci botulotoxinu proti pocení či alergické na antiperspiranty.
 
Jak probíhá ošetření MiraDry?
Ošetření MiraDry může provádět pouze lékař. Ten vám nejprve aplikuje lokální anestezii. Následně hlavice přístroje nasaje kůži ve vašem podpaží pomocí vakua. Zároveň se spustí mikrovlnná energie v podkoží a chlazení svrchních vrstev kůže. Celý zákrok trvá 60 minut.

Po ošetření


NEBUDU SE VÍCE POTIT JINDE?  
Těch 82 % odstraněného pocení je pouze 1 % z celkového potu, který naše tělo vyprodukuje. I po ošetření MiraDry tedy termoregulace dál probíhá bez problémů a nemůže se stát, že byste se jinde začali potit víc.