Liposukce 

Popis


Liposukce je chirurgický výkon, při kterém snížíme podkožní tukovou vrstvu odsátím určitého množství tuku tam, kde dochází k jeho nadměrnému ukládání. Nejčastěji nás proto oslovujete ohledně liposukce břicha či liposukce boků a dalších problematických partií (stehen, hýždí ad.).
  • Zkušení chirurgové s bohatými zkušenostmi a minimem komplikací 
  • Akreditovaná pooperační péče 
  • Kombinace tumescenční, vibrační a radiofrekvenční liposukce

Průběh zákroku


LIPOSUKCE ASKLEPION

Chirurgové kombinují nejúčinnější tumescentní a vibrační liposukci s radiofrekvenční liposukcí BodyTite, která je 2x účinnější než běžné liposukce. Liposukci je možné v oblasti břicha doplnit abdominoplastikou, pokud je kůže v oblasti břicha hodně povislá a povolená.

RADIOFREKVENČNÍ LIPOSUKCE BODYTITE

Radiofrekvenční liposukce BodyTite je jediná na trhu, která kromě odsátí tuku řeší také vzhled kůže nad odsávanou oblastí. Body Tite kůži zpevní, vypne i zastaví drobné cévní krvácení. Urychlí také hojení a celkově zlepší výsledný efekt liposukce.

TUMESCENTNÍ LIPOSUKCE

Při tumescentní liposukci je odsávaná oblast nejprve napuštěna tumescentním roztokem. Tumescentní roztok obsahuje léky tlumící bolest, krvácení a tvorbu kyselých odpadních produktů, a tím nedochází v pooperačním stadiu k takovým pooperačním bolestem.

VIBRAČNÍ LIPOSUKCE

Po napuštění odsávané oblasti tumescentním roztokem začne chirurg s vlastním odsáváním, které mu usnadňuje vibrační kanyla s drobnými otvory. Oblasti zad a tam, kde kůže je povadlá je vhodné vibrační liposukci kombinovat s radiofrekvenční liposukcí pomocí Body Tite.

Po ošetření


Jak se chovat po liposukci?
Po operaci je nutný 7-10denní klidový režim doma. Užívejte pravidelně antibiotika a léky na snížení otoků, které od nás dostanete. Asi 4-5 dní po operaci se můžete vysprchovat. Na modřinky můžete aplikovat krémy Heparoid, nebo Hirudoid. Krevní podlitiny se pak rychleji vstřebají. Elastické návleky doporučujeme sundat jen na dobu nezbytně nutnou k osobní hygieně. Asi 2-3 týdny po operaci můžete začít provádět tlakové masáže, minimálně 3x denně 20 minut. Poradíme vám, jakým způsobem masáže provádět a kdy přesně s nimi začít. Masáže urychlí proces hojení.