Laserová epilace  

Krásná pleť bez chloupků...

Popis


 
Odstraňování chloupků provádíme  metodou laserové epilace, která se od depilace podstatně liší. Depilace je odstranění chloupků pouze z povrchu kůže. Nezbavíte se tedy jejich kořínků. Epilace je naopak odstranění chloupků i s kořínkem. Pomocí laseru je ošetření rychlé a vhodné i pro velké plochy. Navíc vás může otravných chloupků zbavit natrvalo.  
  
JAK LASER FUNGUJE  
Všechny námi používané lasery vysílají parsek, který je pohlcen pigmentovým barvivem chloupku, projde svrchními vrstvami kůže, zachytí se v cibulce chloupku a tu tepelně zničí.  
  
JAK SE PŘIPRAVIT  
Aby bylo odstranění chloupků úspěšné, musí být provedeno v jejich růstové fázi. V té se ale v jeden moment nachází jen 30 až 40 % chloupků. Ošetření je tedy nutné 4 až 5krát opakovat. Chloupky 5 až 8 týdnů nevytrhávejte, můžete je ale stále holit nebo stříhat.  
  
EPILAČNÍ LASERY  
Pro odstranění chloupků používáme lasery GentleLASE PRO, GentleYAG a intenzivní pulzní světlo (IPL) Ellipse (Nordlys, Multiflex, Flex). Rozhodující pro výběr správné technologie je barva chloupků. Nechte si doporučit to nejlepší.  
  
 

Průběh zákroku


OBLASTI LASEROVÉ EPILACE  
Díky nejmodernějším epilačním laserům jsme schopni odstranit chloupky téměř kdekoli na těle: nad horním rtem, v podpaží, na rukou, na nohou, v oblasti lýtek, třísel, intimních partií, břicha či zad.  

Po ošetření


Po ošetření je důležité nevystavovat ošetřené místo slunci. Laserovou epilaci je vhodné provádět v zimních měsících.
Ošetřované místo je bezprostředně po zákroku začervenalé a citlivé, ale během několika hodin odezní.