Omlazení a hydratace krku a dekoltu

Kyselina hyaluronová má díky své schopnosti vázat vodu silně hydratační a omlazující účinky.

Popis


Oblast dekoltu byla dlouhou dobu vydaná bez pomoci napospas stárnutí. V současnosti ale mají dermatologové celou řadu metod, které dokáží vzhled jemné pokožky dekoltu omladit stejně jako obličej a vylepšit ji tak, že o věku neprozradí nic určitého.
 

KYSELINA HYALURONOVÁ A KREVNÍ PLAZMA

Doslova jako elixír mládí působí na jemnou pokožku kyselina hyaluronová nebo PRP (krevní plazma). Obě se vpravují do kůže mezoterapií, tedy sérií drobných vpichů tenkými jehličkami. Metoda PRP využívá vlastní krevní plazmu. Jejím působením se nastartují regenerační procesy a zpomalí stárnutí. Podobně působí i kyselina hyaluronová, která pokožku hloubkově zhydratuje a vyplní i hlubší vrásky.

OMLAZENÍ LASERY A RADIOFREKVENCÍ

Kombinací laserů a intenzivního pulzního světla (IPL) zahřejeme podkoží nízkými dávkami světelné energie, čímž šetrně nastartujeme fibroblasty, které v kůži vytvářejí kolagenní vlákna. Díky tomu dojde po opakovaném ošetření k vyhlazení jemných vrásek, vypnutí pleti a odstranění pigmentací. K omlazení a zlepšení vzhledu pokožky dochází významně také po ošetření frakční radiofrekvencí. Pokožka se projasní a dochází k jemné redukci vrásek. 

 

CHEMICKÝ PEELING

Tato neinvazivní metoda slouží k projasnění a omlazení stárnoucí pleti, vyhlazení jemných vrásek, zjemnění jizev vzniklých po akné a rozšířených pórů. Přispívá také k odstranění pigmentových skvrn a působí příznivě na mastnou pokožku.

Průběh zákroku


HYDRATACE A 3D LIFTING

Hloubkovou hydrataci pokožky provádí lékař buď sérií drobných vpichů, nebo použije Vital Injector, který několika jehličkami najednou dostane kyselinu hyaluronovou tam, kam je třeba. Ošetřujeme oblast tváře, hřbety rukou, krk či dekolt. Kyselina hyaluronová v hlubších vrstvách kůže zlepšuje její hydrataci, tonus a kvalitu.

Po ošetření


Po aplikaci není zvláštní omezení,vždy dermatolog informuje klientku jak o pleť následně pečovat.