Léčba a odstranění akné 

Popis


  • Kombinace nejúčinnějších laserů a dalších léčebných metod   
  • Léčba příčiny, průběhu i následků akné    
  • Spolupráce s oddělením kosmetiky  

Průběh zákroku


LÉČBA AKNÉ A ODSTRANĚNÍ JIZVIČEK:  
 
LASER SMOOTHBEAM  
Laser Smoothbeam proniká paprskem přímo k nemocným mazovým žlázám a zastavuje tvorbu akné.    Po prvním ošetření obvykle zmizí 50-60 % akné, doporučujeme 4-5 sezení. Laser upraví i zbytnělé pozůstatky akné a zásadně vylepší vzhled jizev.  
  
LASER SPEKTRA VRM  
Laser pracuje na principu selektivní foto termolýzy a užívá se k terapii zánětlivých projevů akné, rozšířených pórů, seborrhoické mastné pleti, jemných vrásek, po zánětlivých hyper pigmentací nebo melasma. Výsledky jsou viditelné již po prvním ošetření, po kterém zmizí 50-60 % akné.  
  
BIOSTIMULAČNÍ SVĚTLO MEDELISOL  
Nová generace biostimulační lampy kombinací světel o různých vlnových délkách ničí bakterie v mazových žlázkách, tlumí zánět a napomáhá hojit zanícená místa. Pro pročištění a regeneraci pleti doporučujeme biostimulaci doplnit Laserovou gelovou maskou Asklepion.  
  
Ošetření akné je doporučeno provádět 1krát týdně po dobu 4 týdnů.  

Po ošetření


V případě ošetření akné laserem je pokožka mírně zarudlá. 3 měsíce po šetření se vyhněte slunečnímu záření a používejte přípravky s vysokým ochranným faktorem. Další postupy léčby vždy konzultujte se svým dermatologem, který vám doporučí tu nejlepší péči o čerstvě ošetřenou pleť.