Odstranění metličkových žilek 

Popis


  • Nejmodernější lasery pro léčbu všech typů cévních problémů  
  • Úzká spolupráce s oddělením cévní chirurgie  
  • Rychlá rekonvalescence a maximální účinek

Průběh zákroku


Rozšířené žilky jsou důsledkem snížené kvality elastických vláken v žilní stěně. Žilky jsou nejčastěji červené v oblasti tváří a nosu. Rozšířené žilky mají na svědomí i zarudnutí v obličeji.  
  
LASEROVÉ ODSTRANĚNÍ ŽILEK NA OBLIČEJI   
  
ODSTRANĚNÍ DROBNÝCH ŽILEK  
Laser Vbeam odstraňuje žilky až do průměru 1 mm. Jeho paprsek se zachytí v žilkách, zastaví je a tělo pak cévky postupně vstřebá. VBeam nezanechává v místě ošetření viditelné skvrny. 
  
  
ZBAVÍME VÁS I ZAČERVENÁNÍ  
Takzvané difuzní pro červenání obličeje je způsobené velkým množstvím drobných žilek, které se prudce zbarvují např. vlivem emocí nebo při přechodu z tepla do zimy. Poradíme i s nimi pomocí IPL.  
  
SPOLUPRÁCE S CÉVNÍMI CHIRURGY  
Pokud máte například na nohách žilek více, řešíme problém komplexně. Doporučíme vás o dvě patra výš na oddělení cévní chirurgie, kde vás vyšetří a na léčbě spolupracujeme tak, aby vaše nohy byly zdravé a bez viditelných žilek.  

Po ošetření


Těšně po výkonu ošetřené místo ledujte, abyste se zbavili případných otoků. Nesloupávejte stroupky, které mohou vzniknout. Nechte je odpadnout. Dlouhodobě je potřeba nevystavovat ošetřené místo UV záření – jak slunečnímu, tak ze solária.