Léčba křečových žil laserem a radiofrekvencí

Maximálně šetrná laserová operace žil...

Popis


  • Pracujeme novým laserem s mnohem větší účinností než jeho předchůdci
  • Ošetříme vás větší energií, ale méně bolestivě díky revoluční vlnové délce 1940 nm
  • Při operaci vás nezatížíme celkovou anestézií 
  • Nový laser znamená mnohem menší riziko obnovení potíží  
  
Laserová operace křečových žil je maximálně šetrná díky laseru o vlnové délce 1940 nm. Provádí se ambulantně, pouze v místním znecitlivění. Lékař zavede drobným vpichem do postižené žíly optické vlákno. Intenzivní energií nového laseru je postižená žíla uzavřena.  
  
VŠE O LÉČBĚ KŘEČOVÝCH ŽIL LASEREM A RADIOFREKVENCÍ  
  
INDIKACE  
Ošetření je určeno pro pacienty se širokým spektrem obtíží od estetických vad, přes svědění, křeče a otok končetin, až po pokročilá stadia  
s pigmentacemi, chronickou atrofií a zánětem podkoží či zhojeným bércovým vředem.  
  
VÝSLEDEK  
1-2 hodiny po výkonu odcházíte domů. Pacienti popisují výrazně menší bolestivost a diskomfort než při klasické chirurgické operaci. K běžným denním činnostem se vracejí prakticky ihned. Riziko obnovení obtíží je díky našim technologiím mnohem menší.  
  
 

Průběh zákroku


OŠETŘENÍ  
Po operaci nemáte většinou jediný steh, operační ranky mají cca 2-3 mm. Uzavřená žíla zůstává v těle a změní se během několika týdnů ve vazivový proužek. Menší varixy na postranních žilních větvích se zmenšují.  

Po ošetření


KOMPRESNÍ PUNČOCHY  
Kompresní punčochy, které mají vliv na průběh hojení, doporučujeme po operaci nosit cca 3-6 týdnů. Sundávejte je pouze na chvilku při hygieně.