Zvětšení rtů kyselinou hyaluronovou 

Popis


  • Nejzkušenější tým dermatologů v ČR  
  • Nejkvalitnější materiály pro dlouhotrvající účinek   
  • Nejmodernější metody aplikace pro přirozený výsledek 
Toužíte po tom, aby vaše rty měly plný a ideální tvar? Zvětšení rtů provádíme aplikací výplňových materiálů, lze ho však dosáhnout i plastickou operací. Dermatoložky  pracují s výplněmi tak, aby byl výsledek naprosto přirozený a odpovídal vašim představám. Domluvte si termín ještě dnes.  
  
INDIKACE  
Zvětšení rtů je vhodné pro všechny, kteří nejsou spokojeni s jejich tvarem nebo velikostí. Výplně na bázi kyseliny hyaluronové umí vyplnit objem, upravit tvar či pozvednout koutky.  
  
VÝPLNĚ  
Aby byl objem rtů větší a jejich tvar krásnější, používáme pro zvětšení rtů kvalitní vstřebatelné výplňové materiály značek Juvéderm, Restylane, Stylage.  

Průběh zákroku


Zvětšení rtů kyselinou hyaluronovou nevyžaduje žádnou speciální přípravu. Dermatolog vstřikuje tenounkou jehličkou nebo kanylkou kyselinu do míst, u kterých je větší objem žádoucí. Ošetření provádí v lokální anestezii a vy si tak můžete určitě přesně, jak velký objem si přejete.  
  
JAK DLOUHO VYDRŽÍ  
Krásné plné rty vám vydrží zhruba 8 měsíců. Během této doby se výplňový materiál vstřebává. Po uplynulé době doporučujeme ošetření zopakovat.  

Po ošetření


Počítejte s tím, že vaše rty budou po dobu 1-2 dnů mírně oteklé. Otoků se můžete zbavit jemným ledováním a případné nerovnosti odstranit opatrným masírováním rtů.
S fyzickými aktivitami počkejte zhruba 3-5 dní po zvětšení rtů kyselinou hyaluronovou.