Lepidlo na křečové žíly 

Nohy bez bolesti? I to může být skutečnost...

Popis


  • Zcela bez bolesti a bez omezení po výkonu  
  • Okamžitý návrat ke všem aktivitám  
  • Vhodné pro všechny typy obtíží 
  
Lepidlo na křečové žíly je jedním z nejmodernější trvalých způsobů léčby varixů. V průběhu ošetření systémy Vena Seal a Vari Close, které pro lepení žil používáme, se zavádí jednorázový set za sterilních podmínek přímo do postižené žíly, s jeho pomocí aplikuje lékař malé množství lepidla. Ošetřená žíla je následně stlačena ultrazvukovou sondou.  
  
VŠE O LEPIDLE NA KŘEČOVÉ ŽÍLY  
  
INDIKACE 
Ošetření je určeno pro pacienty se širokým spektrem obtíží od estetických vad, přes svědění, křeče a otok končetin, až po pokročilá stadia s pigmentacemi, chronickou atrofií a zánětem podkoží či zhojeným bércovým vředem.  
  
OŠETŘENÍ 
Na operační sál přicházíte po svých bez předchozí medikace, není nutná žádná anestezie a okamžitě po výkonu opět po svých odcházíte z kliniky. Můžete řídit auto a vrátit se ke svému běžnému tempu.  
 
 
 
 

Průběh zákroku


Do hlavní povrchní žíly je zaveden katetr a poté je aplikováno speciální cyanoakrylátové lepidlo, které žílu slepí. Samotná operace jedné nohy trvá většinou do 30 minut. Umrtvení dané končetiny nebo končetin je zde částečné, a pacient může krátce po zákroku odejít domů.

Po ošetření


VÝSLEDEK 
Účinek je okamžitý, varix je trvale uzavřen. Po ošetření pacient odchází bez nutnosti komprese speciální punčochou a jiných následných omezení.  

KOMPRESNÍ PUNČOCHY 
Momentálně jde o jediný postup léčby křečových žil, kde není nutné kompresní punčochy nosit. Proto si můžete operaci naplánovat třeba i na teplé letní měsíce.