Odstranění mateřských znamének a pigmentových skvrn 

Popis


 
  • Precizní vyšetření nejzkušenějšími dermatology v ČR  
  • Lasery pro odstranění pigmentací během několika málo minut  
  • Rychlé hojení a minimum bolesti  
   
Neodkládejte odstranění pih, pigmentací a mateřských znamének nejenom z estetických, ale i ze zdravotních důvodů. Jejich vznik ovlivňují především genetické dispozice a slunce, které nutí buňky melanocyty produkovat kožní barvivo (melanin) jako ochranu kůže před ultrafialovým zářením. Hnědavé pigmentace mohou vzniknout také následkem spálení kůže, zánětů, užívání antikoncepce, věku nebo hormonálního onemocnění.   

Průběh zákrokuVYŠETŘENÍ   
Každou pihu či pigmentovou skvrnu nejprve diagnostikujeme dermatoskopem. Máme k dispozici vysoce inteligentní celotělový skenr  Fotofinder, který zaznamená i sebemenší změnu ve znaménku. Pokud existuje podezření, že by mohlo být nebezpečné, odebere lékař vzorek tkáně pro histologické vyšetření.   
  
ODSTRANĚNÍ DROBNÝCH PIGMENTACÍ   
Pro odstranění drobných pigmentací, tzv. stařeckých skvrn na obličeji, rukou či v dekoltu používáme intenzivní pulzní světlo (IPL) Ellipse. Ke 100% úspěšnosti je třeba ošetření minimálně 2x zopakovat. Pigmentace ihned po výkonu ztmavnou, poté zesvětlají a zmizí do 2–3 dnů.   
  
ODSTRANĚNÍ PIGMENTACÍ LASEREM ALEXLAZR   
AlexLAZR vyzmizíkuje jakékoli pigmentové skvrny včetně stařeckých. Laser rozstřelí pigmentové skvrny na drobné částečky a bílé krvinky se následně postarají o vstřebání zbytků pigmentů, které nastává do 10 dnů. Odstranění znaménka je téměř 100% už po 1. ošetření.   
  
ODSTRANĚNÍ STAŘECKÝCH SKVRN   
Pro odstranění pigmentací vzniklých stárnutím používáme také laser Vbeam. Laser odstraňuje pigment, cévky a zároveň pleť omlazuje. Barevně sjednocená pokožka bez hnědých skvrn a žilek je projasněná a vypadá mladě.   

Po ošetření


Po odstranění znamének je nutné pleť chránit před slunečním zářením zhruba po dobu 3 měsíců. Pomůžeme vám s výběrem kvalitního ochranného krému s vysokým stupněm ochrany podle vašeho typu pleti. Po ošetření zároveň doporučujeme vyhýbat se aktivitám, které způsobují výrazné pocení – soláriím, saunám a aktivní sportovní činnost.


Stav před a po ošetření.