Vyhlazení vrásek 

Popis


  •  Naši dermatologové jsou nejvyhledávanější špičky v oboru    
  •  Používáme nejmodernější a klinicky testované metody s maximálním účinkem  
  •  Naši specialisté ze všech oborů estetické medicíny spolu úzce spolupracují  
  
Vyhlazení vrásek nemusí být jen snem. Vyberte si metodu, která nejvíce vyhovuje vašim požadavkům. Šetrné a efektivní postupy dokážou pleť účinně zregenerovat a odstranit její nedostatky. Zároveň působí preventivně, čímž oddálí projevy dalšího stárnutí. Záleží pouze na vás a vašem dermatologovi, pro kterou se společně rozhodnete.  

Průběh zákroku


KONZULTACE  
Domluvte si konzultaci s našimi zkušenými dermatology a ptejte se jich všechny možnosti řešení vašeho problému. Nechte si doporučit metodu vyhlazení vrásek právě pro vás.  
ANESTEZIE  
Před aplikací botulotoxinu, před omlazením pleti kyselinou hyaluronovou či vlastní krevní plazmou vám na cca 1 hodinu aplikujeme znecitlivující krém na místa, která budeme ošetřovat. Vše pak probíhá bez bolesti.  
OŠETŘENÍ  
Injekční aplikace výplňových materiálů a botulotoxinu je rychlé ošetření. Jeho perfektní výsledek závisí především na zkušenostech dermatologa a kvalitě použitých materiálů.  
 

Po ošetření


NÁSLEDNÁ PÉČE  
V Asklepionu vám doporučíme další ošetření pro omlazení pleti, ať již aplikaci vlastní krevní plazmy, rejuvenaci nejrůznějšími typy laserů a radiofrekvence či hloubkovou hydrataci. Nechte si poradit od našich zkušených dermatoložek.  


Dle doporučení