ELIXÍR MLÁDÍ - Dermolissage

Popis


  • Pleť vyčistí do hloubky 
  • Odstraní zbytky odumřelé kůže 
  • Při čištění zároveň zapracovává do pleti výživné omlazující séra a kyselinu hyaluronovou
  • Pleť viditelně projasní a rozzáří 
  • Odstraní jemné vrásky a pigmentové skvrny 
  • Při ošetření stimuluje pleť k tvorbě kolagenu 

Průběh zákrokuDermolissage je moderní řešení, které pomáhá při léčbě běžných kožních onemocněních: různé formy akné, suchá kůže, vrásky, hyperpigmentace (hnědé skvrny, barevné změny způsobené hormonálními poruchami, antikoncepcí, nadměrných slunečním zářením, věkem) Přístroj Dermolissage - SilkPeel používá patentovanou technologii dermální abraze pro ošetření těla i obličeje. Při ošetření dochází k exfoliaci (odstranění odumřelé kůže a současně k aplikaci jedinečných výživných sér, které jsou svým složením jedinečné k regeneraci pokožky). Přístroj má 9 různých diamantových ošetřovacích hlavic, které se používají NA OBLIČEJ, KRK, DEKOLT, RUCE, ZÁDA,... 

Dermolissage je ošetření, které provádí zdravotnický personál, je to bezpečné a bezbolestné ošetření, bez komplikací spojených s invazivními metodami .Účinek je vidět ihned po zákroku ,pacient nepotřebuje po zákroku žádný čas na rekonvalescenci . Ošetření funguje na bázi podtlaku, tudíž bezprostředně po zákroku, může být pleť mírně začervenalá. Je to běžná reakce. 

Doporučený interval ošetření je 1x za měsíc. Proč si zvolit toto ošetření? 

dodává pleti výživu –kyselinu hyaluronovou a kyslík ,urychluje buněčný metabolismus, minimalizuje otoky, tmavé kruhy pod očima a váčky. Usnadňuje odstraňování toxinů pro jasnější pleť a odstraňuje jemné vrásky. Nastartuje opětovnou tvorbu kolagenu během ošetření pleti.

Po ošetřeníPo ošetření je pleť krásně hebká, šťavnatá, vypnutá, rozzářená prostě dokonalá. 
Hned po ošetření může být pleť mírně začervenalá ,ale je to běžná reakce, protože pleť se při ošetření stimulací výrazně prokrví což je blahodárný účinek pro celkovou regeneraci a podporu tvorby kolagenu v pleti. Pleť je nádherně našťavená. Ten pocit po ošetření si prostě zamilujete:)