EMS BODYSCULPT

Popis


Jako jediný neinvazivní bodyformingový přístroj na trhu kombinuje EMS BODYCULPT radiofrekvenční a magnetickou energii pro vysoce efektivní redukci tukových buněk a zvýšení objemu svalové hmoty. Jde o moderní neinvazivní ošetření s velmi rychlými a dlouhotrvajícími výsledky. Ošetřit je možné osoby s BMI až do 35, ale je vhodné i pro velmi štíhlé klienty k budování svalové hmoty. Zpavňuje core (střed) těla. Velmi účinné po těhohenství a při bolesti zad.
 

Průběh zákroku


Během jednoho ošetření udělá vaše tělo 20 tisíc sedů lehů nebo dřepů. Vy ale uvidíte jen výsledky, nepocítíte žádnou únavu jako po cvičení. Vyberte si partii, kterou chcete zformovat – břicho, záda, paže, hýždě, lýtka ad., pohodlně se na 30 minut položte a nechte unikátní technologii prohřát vaše svaly, rozpustit tuk. Elektromagnetická energie stahuje svalová vlákna v intenzitách,které nejsou dosažitelné během dobrovolného cvičení. Extrémní stres nutí sval se adaptovat, což má za následek zvýšení počtu a růstu svalových vláken a buněk.

Po ošetření


Po 4 ošetřeních prokázaly klinické studie v průměru 30% snížení podkožního tuku a objem svalů se v průměru zvýší o 25 %. Výsledky ošetření se mohou lišit, ale nejlepší čas vidět konečné výsledky jsou 3 měsíce po poslední léčbě. Obvyklá jsou čtyři 30minutová ošetření naplánovaná s odstupem 5-10 dnů. 
Ošetření je také vhodné před sportovními aktivitami, protože připravuje svaly na zátěž a zvyšuje účinky cvičení.
Doporučujeme správný pitný režim a proteinovou dietu.


Stav před a po ošetření.