Kryolipolýza Cooltech

Likvidace tukových buněk mrazem...

Popis


  • Likvidace nadbytečného tuku
  • Zeštíhlení problematických partií 
  • Redukce celulitidy 
  • Dokonalá postava 

Průběh zákroku


JAK FUNGUJE COOLTECH?
Cooltech funguje na bázi podtlaku a zmrazení tuku. Hlavice přístroje se přiloží na místa, které si klientka přeje zeštíhlit (břicho, stehna, zadek a jiné...)

Cooltech řízeně a pod dozorem lékaře postupně ochlazuje tukové vrstvy kůže. Zmražené tukové buňky jsou následně vyloučené z těla lymfatickým systémem. Jde o naprosto bezpečný metabolický proces, který organismus nijak nezatěžuje. 

Klinické studie prokázaly úbytek tuku na ošetřených oblastech až o 80 % během 4 měsíců. První viditelné a měřitelné výsledky zaznamenáte již 1 měsíc po výkonu. Ošetřit je možné břicho, stehna, hýždě, záda a paže. Cooltech aplikujeme vždy na 2 oblasti najednou. 

Během zákroku jsou aplikovány klienetce/ovi na dané partie hlavice,které nasají kůži a následně probíhá zmrazování. Zákrok trvá 45 minut. Vždy je možné ošetřit čtyři oblasti zároveň. Během zákroku klientka odpočívá, protože zákrok není nijak bolestivý. 

 

Po ošetření


Pro optimální výsledek doporučujeme 1-3 ošetření jedné oblasti po 6-8 týdnech. Výkon nevyžaduje žádnou rekonvalescenci, prakticky ihned je možné se vrátit k běžnému režimu bez omezení a komplikací.

Po zákroku klientka odchází domů bez jakýchkoli omezení, snad jen s pocitem mírného ochlazení v ošetřované oblasti. 


Stav před a po ošetření.