Modelace a zpevnění těla laserem Fotona 

Unikátní povrchové i hluboké vypnutí pokožky a zformování postavy...

Popis


OMLAZENÍ INTIMNÍCH PARTIÍ: G-SET, PROTÉGÉ INTIMA, KYSELINA HYALURONOVÁ  
  
CO UMÍ PROTÉGÉ INTIMA  
Působením radiofrekvenční energie zlepší elasticitu velkých i malých stydkých pysků, stimuluje nervová zakončení v poševním vchodu, viditelně omladí ošetřovanou oblast, nastartuje tvorbu kolagenu a elastinu a zlepší sexuální prožitek. Zcela bez bolesti.  

CO UMÍ LASER G-SET  
Jednoduché laserové ošetření zpevní pochvu, zabrání poklesu dělohy, vyléčí stresovou inkontinenci a jako příjemný bonus zlepší sexuální prožitek. Na rozdíl od operativních možností je laserový výkon rychlý, bezbolestný a nevyžaduje téměř žádnou rekonvalescenci.  

OMLAZENÍ KYSELINOU HYALURONOVOU  
V období menopauzy ztrácí tkáň vulvy a pochvy pevnost a pružnost, často se přidává pocit sucha, pálení, svědění a zvýšená citlivost. Neinvazivním řešením je aplikace kyseliny hyaluronové, která vyplní ztracený objem, omladí, navrátí vlhkost a re modeluje.  

LÉČBA INKONTINENCE BEZ OPERACE  
Speciální koncovka laseru g-set IncontiLase™ pro léčbu inkontinence zpevní poševní tkáň a nastartuje znovu tvorbu fibroblastů. Díky tomu se obnoví opora močového měchýře a obnoví se původní funkce močových cest. Opět bez operace a hojení. 

CO UMÍ LASER FOTONA TIGHTSCULPTING 
Díky kombinaci dvou laserových režimů v jednom ošetření dochází k hlubokému i povrchovému vypnutí pokožky včetně redukce přebytečného tuku. Inovativní příslušenství přístroje umožňuje bezpečné ošetření větších (stehna, břicho, hýždě) i menších ploch (podbradek).  

Průběh zákroku


V prvním režimu PIANO laserový paprsek stimuluje metabolismus tukových buněk a zpevňuje hlubší tkáně bez poškození svrchní vrstvy kůže. V druhém režimu SMOOTH je prohříván povrch kůže a dochází ke zlepšení elasticity a vypnutí pokožky.  
  
FOTONA TOHO UMÍ VÍC 
Laser FOTONA Dynamis Pro kromě modelace a zpevnění těla účinně omlazuje obličej a oční víčka. Má také speciální nástavec pro omlazení intimních partií, léčbu inkontinence a potíží po přechodu.  

Po ošetření


VÝHODY OŠETŘENÍ FOTONA TIGHTSCULPTING 
Jedná se o zcela bezpečné neinvazivní ošetření, které nevyžaduje rekonvalescenci. Oproti ostatním laserovým výkonům lze ošetření Fotona provádět celoročně i na tmavších typech pleti.