Odstranění tetování 

Popis


  • Nejmodernější lasery pro odstranění všech typů tetování  
  •  Bohaté zkušenosti našeho týmu dermatologů  
  • Zlepšení vzhledu jizev po tetování  
 
Odstranění tetování provádíme specializovanými lasery, které krátkými impulsy do kůže tříští barevné pigmenty tetování na malé části. Pro opravdu kompletní odstranění tetování budete potřebovat delší čas. Nelze ho totiž odstranit během jednoho sezení.  

Průběh zákroku


JAK PROBÍHÁ ODSTRANĚNÍ NECHTĚNÉHO TETOVÁNÍ LASEREM  
  
ZA JAK DLOUHO BUDE TETOVÁNÍ PRYČ?  
Pro odstranění běžného amatérského tetování jsou zapotřebí 1-3 ošetření. U profesionálního tetování jsou potřeba 3-4 sezení, v extrémních případech dokonce 6-8 laserových ošetření.  
  
PROČ TRVÁ ODSTRANĚNÍ TETOVÁNÍ DLOUHO  
Pigmenty vytetovaného motivu se nachází v několika vrstvách pod sebou, a laser je tak musí rozbít postupně. Navíc mezi jednotlivými sezeními je potřeba dodržet pauzu 6 týdnů, aby se organizmus se zákrokem vypořádal  
  
JDOU ODSTRANIT VŠECHNY BARVY?  
Pracujeme nejnovějším laserem Star Walker, který si poradí i s těžko odstranitelnými světlými barvami a permanentním make-upem. Jedinečných výsledků dosahuje Alex LAZR a zejména kombinovaný rubínový laser Nd YAG laser Q-Plus – vysílá až 3 vlnové délky (10694 nm, 532 nm, 694 nm) a díky tomu dokáže efektivně zasáhnout a účinně odstranit různé barvy tetování.  
  
 

Po ošetření


  
VÝSLEDEK  
Pracujeme s nejmodernějšími lasery, které tetování odstraní během několika návštěv, s minimem bolesti, bez krvácení a navíc na vaší kůži nezanechají žádné jizvy. Laser Star Walker zvládne i velké plochy tetování bez jizvení.  

Po laserovém ošetření se můžete setkat s lehkým začervenáním či otokem. Oboje však nejdéle za 2 dny zmizí.


Stav před a po ošetření.