Zvětšení prsou

Popis


Nejpopulárnější značky a materiály implantátů vč. odlehčených implantátů B-Lite a minimální jizvičky s implantáty Motiva   
Přirozený vzhled a pevný tvar  poprsí   
Tým zkušených chirurgů s auditovanou úspěšností operací   
  
Augmentace prsou představuje metodu zvětšení prsou pomocí silikonových implantátů nebo vlastním tukem. Jde o velmi efektní operaci pro ženy s nedostatečně vyvinutým poprsím, díky které lze ovšem řešit i jiné estetické nedostatky - např. v případě úbytku tuku a žlázy prsů, jak tomu bývá po kojení nebo rychlém zhubnutí. Augmentace je možné využít i při řešení stranové asymetrie prsů.   
  
JAK PROBÍHÁ ZVĚTŠENÍ PRSOU   
  
IMPLANTÁTY A LIPOTRANSFER
V Asklepionu používáme ve všech velikostech a tvarových typech špičkové silikonové implantáty americké výroby Mentor, Motiva, německé implantáty Polytech Silimed, a odlehčené implantáty B-Lite. Zvětšení prsou provádíme také vlastním tukem - lipotransfer.   
  
KONZULTACE 
Domluvte si konzultaci s našimi zkušenými plastickými chirurgy a ptejte se jich všechny možnosti řešení vašeho problému. Rozhodněte se s maximem informací a vy klidu.   
  
OPERACE   
Zvětšení poprsí provádíme na špičkově vybavených sálech s laminárním prouděním vzduchu, při šetrné anestezii a za použití nejmodernějších postupů.   
  
REKONVALESCENCE   
Po zvětšení prsou se o vás postaráme na akreditovaném oddělení pooperační péče. Doporučíme vám ošetření vhodná pro urychlení hojení a finálního efektu.   

Průběh zákroku


Kdy uvidím finální výsledek operace prsou?   
Hojení po operaci je velmi individuální, otoky a podlitiny většinou přetrvávají 2 týdny, pak postupně blednou. Stabilizace jizev ale mnohdy trvá až jeden rok. Budete pravidelně zváni na pooperační kontroly, kde dohlédneme, aby výsledek odpovídal vašim představám.   
  
Můžu po operaci prsou do sauny a do solária? Za jak dlouho?   
Sauna nebo solárium jsou po první 2-3 měsíce zakázány. Dokud je kůže barevně zbarvená, je nutné ji chránit také před sluníčkem, jinak by změny pigmentace byly trvalé. Dodržujte důsledně doporučení lékaře, která vám dává při pravidelných pooperačních kontrolách.   
  
Jak probíhá zvětšení prsou s jejich současným pozvednutím?   
Pokud jsou prsy mírně povolené, nebo mají-li dvorce asymetrické postavení, je možné prs mírně zvednout, popřípadě tuto asymetrii vyrovnat. V tomto případě je chirurgem indikován operační výkon augmentace prsou + areola lift. Výsledná jizva po operaci tak vznikne kolem horní poloviny dvorce. Operace se provádí v celkové anestézii a trvá 50 minut.   
  
Jaké jsou hlavní výhody odlehčených implantátů B-Lite?   
Silikonové implantáty B-Lite, první odlehčené implantáty na českém trhu, jsou o 30 % lehčí než silikonové implantáty stejné velikosti. Pokud si přejete velké implantáty a vaše tělesné proporce to dovolují, výhodou augmentace pomocí odlehčených implantátů je, že se snižuje riziko poklesu prsou a bolestí zad po operaci.   
  
Funguje antikoncepce na zvětšení prsou?   
Hladina hormonů v těle ženy má vliv na velikost prsou, proto některé hormonální léky podporují jejich růst. V případě antikoncepce se však jedná pouze o vedlejší efekt. 
  
Je možné pořídit si u vás plastickou operaci na splátky?   
Plastické operace ani jiné výkony estetické medicíny na splátky v Asklepionu nenabízíme.    
  
Existuje přírodní zvětšení prsou?   
Neinvazivní postupy jako krémy a jiné přípravky jsou na zvětšení prsou málo účinné. Obecně se dá říci, že nefungují. Některé ženy pozorují zvětšení prsů při užívání hormonální antikoncepce. Hladina hormonů v těle ženy má vliv na velikost prsou, proto některé hormonální léky podporují jejich růst. V případě antikoncepce se však jedná pouze o vedlejší efekt.   
Za přirozené zvětšení prsou se v některých případech považuje také lipotransfer, kdy plastický chirurg vyplní prsa pacientce jejím vlastním tukem. Tato metoda má velmi hezký a přirozený efekt.   
  
Provádíte zvětšení prsou solným roztokem?   
Prsní implantáty se solným roztokem se dříve používaly, ale v dnešní době již prakticky vymizely. Důvodem byly časté komplikace, konkrétně propouštění solného roztoku. V Asklepionu implantáty se solným roztokem nepoužíváme.

Po ošetření