Makeup artist

DENNÍ MAKE UP


 

Přirozeně vypadající líčení.
Kladu důraz na jemnost, přirozený vzhled, projasnění a bezchybnost pleti.Záměrem je vypadat upraveně, luxusně, ale zároveň nenápadně a přirozeně.Podle příležitosti pro vás vyberu vhodný styl.
 

VEČERNÍ A PLESOVÝ MAKE UP

Večerní make up je výraznější typ líčení, proto se nemusíme bát tmavších barev, výrazných očních linek či kouřového líčení očí, které ale zároveň musí být vkusně a čistě vystínované dle typu oka.
Krásně vyniknou i umělé řasy. Na ples můžeme použít třpytivé stíny, qlitry, výrazné pigmenty a rozjasňovače. 
Plesové líčení musí vydržet celý večer.
Výrazně nalíčené oči nekombinujeme se sytou rtěnkou.

 

NUDE MAKE UP

Neboli nahé líčení je přirozený a střídmý styl líčení v tělových barvách.Základem je sjednocení pleti, zakrytí nedostatků a podpoření svěžího vzhledu.Vypadat přirozeně krásně bez výrazných barev na víčkách, rtech a nehtech. Celkový vzhled vypadá maximálně přirozeně a elegantně.Liší se v používání jemných tónů, které se vždy ladí s tónem pokožky.
Nepoužíváme žádné ostré kontury a výrazné linky.

 

SVATEBNÍ MAKE UP

Svatební líčení je jedno z nejnáročnějších líčení, je spojením denního, večerního a foto make upu. Je základem krásné nevěsty a musí být opravdu velice odolné.
Nevěsta musí vypadat perfektně po celý svatební den, při svatebním obřadu, po celý slavnostní večer, ale také na fotografiích a videu.
Svatební líčení sladím s představou každé nevěsty V rámci konzultace si vyjasníme možné styly a zároveň sladíme s barvou květin, svatebních šatů a účesem.Nedílnou součástí svatebního líčení je zkouška, na které si potvrdíme finální make up pro svatební den. Pro váš svatební den zajistím make up i pro svatební hosty, maminky, tetičky, babičky, sestry, kamarádky…
V rámci svatebního líčení nabízím možnost úpravu účesu – hair styling, jak pro nevěstu, tak i pro svatební hosty.

 

PÁRTY MAKE UP

Chystáte se na strašidelný večírek či jinou podobnou oslavu a potřebujete děsivý kostým, mrtvolně bledý make-up a umělou krev?
Líčení může být strašidelné, ale také veselé a zábavné.
Záleží jen na vás a na povaze akce, kterou se chystáte navštívit.
 

KURZ OSOBNÍHO LÍČENÍ


Pro každou dívku nebo ženu, která má zájem vypadat skvěle a chce se naučit, jak se perfektně nalíčit. Projdeme spoustu různých triků, způsobů, jak se nalíčit tak, abyste byla sama se sebou spokojená.

Společně projdeme:

přípravu pleti, výběr odstínu makeupu, korektoru, pudru
zvýraznění očí a obočí, typ oční linky a výběr vhodných stínů
zvýraznění rtů, vhodně rtěnky, lesky, barva a odstíny
celková finální úprava make upu.

Jako základní pomůcka pro ukončení kurzu vám poslouží váš osobní Face chart, do kterého si názorně společně zakreslíme veškeré poznatky od stínování obličeje až po barvy stínů a rtěnek. Zapíšeme si i ostatní důležité informace, které na kurzu probereme.
Naučíme se orientovat v produktech, které k líčení používáme, jak vybrat správný make up, tužku, rtěnku, stíny, řasenku atd.
Vytvoříme osobní stylu a techniku pro každou klientku, zaměříme se na to, co je pro vás nejdůležitější, procvičíme vše, abyste si byla jistá, že se doma nalíčíte tak, jak se to naučíme.
Na rozdíl od kurzů tohoto typu ve větších skupinách je tato služba pouze pro vás, dle naších představ a přání a s ohledem na jedinečnost každé ženy.
 

PÁRTY MAKE UP


 

 

Chystáte se na strašidelný večírek či jinou podobnou oslavu a potřebujete děsivý kostým, mrtvolně bledý make-up a umělou krev?
Líčení může být strašidelné, ale také veselé a zábavné.
Záleží jen na vás a na povaze akce, kterou se chystáte navštívit.
 


Stav před a po ošetření.