Brow Bar

Popis


 

CO JE BROW BAR


Brow bar je služba. Služba, která se specializuje výhradně na oblast obočí. Moje služba zahrnuje úvodní konzultaci, navržení tvaru a odstínu obočí, epilaci chloupků, barvení, zastřižení a finální úpravu.
Tvar obočí vyměřím každé klientce individuálně, dle hustoty, aktuálního stavu obočí a tvaru obličeje.. Na rozdíl od klasické úpravy obočí v kosmetickém salonu je služba Brow Bar specializovanou péčí o vaše obočí.
Konzultace, úprava a péče trvá cca 45 – 60 minut.
Každá klientka dostane doporučení, jak o své obočí pečovat, naučíme se dokreslení tvaru obočí tužkou nebo stínem, vybereme správný odstín pro každodenní perfektní vzhled. Naučíme se, jak jednoduše pečovat o své obočí. Úprava obočí z Brow Baru vám vydrží 3 – 4 týdny, pro udržení ideálního tvaru a barvy obočí je důležitá každodenní péče a úprava dle mého doporučení.
 

OSOBNÍ KONZULTACE BROW BAR


 

Vytvoření osobního stylu obočí, triky a tipy pro každodenní péči, procvičení pokročilých technik. Základní konzultace je v rámci služby brow bar zdarma.
Pokud patříte mezi klientky, které chtějí mít své obočí každý den perfektní, pak stačí pár triků, obočí dokreslit a upravit dle osobního stylu, naučíme se pár vhodných tahů tužkou nebo stínem, voskem nebo gelem, a to, co nemáte přirozeně můžete vytvořit během pár minut.
Navíc tímto jednoduchým způsobem získáte mladistvější vzhled, uberete několik let, budete vypadat skvěle a trendy. Pokud máte zájem procvičit techniku úpravy obočí, vytvořit svůj osobní styl, nastavit vhodnou barevnou kombinaci, pak neváhejte a využijte Osobní konzultaci Brow Bar.

ÚPRAVA PÁNSKÉHO OBOČÍ


 

Služby Brow Bar můžou využít i pánové, kteří mají zájem pečovat o svůj vzhled.
U nás získáte vždy odbornou péči, v případě zájmu můžeme poskytnout poradenství v oblasti osobní image nebo péče o pleť.
Muži, kteří mají zájem o sebe pečovat, jsou u mě vítáni.